راهزنی اقتصادی جدیدترین تاکتیک آمریکا برای تضعیف ایران است/طرح برجام 2 و3به ضرر قطعی کشور است

آیت‌الله اسدالله ایمانی نماینده ولی‌فقیه در استان فارس و امام‌جمعه شیراز، در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه احزاب خبرگزاری فارس، با تاکید بر اینکه جدیدترین تاکتیک آمریکا راهزنی اقتصادی و بین‌المللی علیه ایران است، خاطرنشان کرد: طبق قوانین هیچ بانکی حق ندارد بدون اجازه صاحب حساب تصرفی در اموال داشته باشد ولی یک دادگاه محلی در منازعه‌ای بین‌المللی دخالت کرده، حکم صادر کرده و اموال ایران را به غارت برده است.

نماینده ولی‌فقیه در استان فارس با بیان اینکه مذاکرات‌ هسته‌ای تاکتیکی بود تا اهداف دیگر آمریکایی‌ها تعقیب شود، گفت: با عملی نشدن تضعیف دو عنصرتوان موشکی و نفوذ منطقه‌‌ای ایران به عنوان هدف اولیه آمریکا پس از مذاکرات، آنها بار دیگر همان دشمنی‌های همیشگی خود را با تاکتیکی جدید ادامه دادند.

آیت‌الله ایمانی در همین راستا و با تاکید بر عدم منفعت طرح برجام‌های2 و 3 توسط برخی افراد،تصریح کرد: طرح چنین موضوعاتی به این معنا است که ایران برای حل سایر موارد اختلاف خود نیز با آمریکا مذاکره کند که این امر به ضرر قطعی ایران است.

وی در پایان با اشاره به نیات آمریکا از مذاکره با ایران اظهار داشت: آمریکا به این امید وارد مذاکرات هسته‌ای شد تا بتواند ایران را ابزاری برای حل مشکلات منطقه‌ای خود قرار دهد و در همین راستا توافق برجام با ایران را امضا کرد.

Posted in اخبار, اخبار عمومی.