ایران برای ادامه فعالیت‌های موشکی خود هیچ محدودیتی را نمی‌پذیرد

حجت‌الاسلام وحید احمدی عضو کمیسیون ویژه برجام مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، با اشاره به علت مطرح شدن موضوع محدودیت موشکی و تسلیحاتی ایران در قطعنامه 2231 شورای امنیت سازمان ملل متحد، اظهار داشت: استدلال تیم مذاکره‌کننده که سند برجام را تنظیم کردند این است که برجام قابل اعتنا و عمل برای ماست و آنچه در قطعنامه آمده اگر چنانچه نقض شود، نقض برجام نخواهد بود.

عضو کمیسیون برجام مجلس تصریح‌کرد: هیچ کشوری تحت هیچ شرایطی اجازه نمی‌دهد منافع ملی یا امنیتی‌اش خدشه‌دار شود؛  جمهوری اسلامی ایران زیر بار هر نوع سند یا مطلبی که بخواهد صلح و امنیت کشور را خدشه‌دار کند، نمی‌رود.

وی در ادامه سخنان خود گفت: قدرت استکباری آنچه توانسته علیه جمهوری اسلامی ایران به کار گرفته و از این به بعد هم آنچه از دستش بربیاید دریغ نمی‌کند؛ مهم این است جمهوری اسلامی ایران مؤلفه‌های قدرت را به دست آورده است.

احمدی در پایان خاطرنشان کرد: ایران برای ادامه فعالیت‌های موشکی خود هیچ محدودیتی را نمی‌پذیرد، آمریکایی‌ها به دنبال این هستند و تصور می‌کنند که می‌توانند اطلاعات جدیدتری درباره توانمندی‌های ایران به دست آورند در حالی که اشتباه می‌کنند.

 

Posted in اخبار, اخبار عمومی.